השירות ניתן באיזור המרכז והשרון בלבד

מה היתרונות של מספרת כלבים ניידת

Woman are cutting hair and cleaning a dog in pet shop.

מה היתרונות של מספרת כלבים וחתולים ניידת?

תספורת לכלב ולחתול הינה חיונית ביותר הן לשמירה על היגיינה וטיפוח והן להגנה מפני מחלות ומזיקים.
זה אומנם נשמע פשוט ובסיסי, אך תהליך התספורת דורש רמת דיוק ומיומנות גבוהה, השמורה רק למספרות מקצועיות לבעלי חיים.
כיוון שהלוגיסטיקה הכרוכה בהגעה למספרה כזו, עלולה להיות מורכבת, פיתחו עבורכם, בעלי הכלבים המסורים, את הפתרון האידיאלי של מספרת כלבים ניידת.
במאמר הבא נציג בפניכם את היתרונות הדומיננטיים והיחסיים של מספרות בעלי חיים ניידות:

  • נוחות – מספרת כלבים ניידת חוסכת עבורכם זמן ומאמץ הכרוכים בנסיעה למספרה מרוחקת, בחיפוש חנייה ובבלאגן ולכלוך ברחבי הבית ובמקלחת הביתית. עם מספרה ניידת כבר לא צריך לצאת מהעבודה מוקדם, לבטל שיעור באוניברסיטה או לקחת בייביסיטר. טלפון אחד והניידת המאובזרת מגיעה עם ספר מיומן וציוד טכנולוגי משוכלל, אפילו בשביל מקלחת לכלב, ממש עד לפתח ביתכם.
    בהקשר הזה חשוב גם לציין כי מספרה ניידת לכלבים מתאימה גם לחתולים, שלא אוהבים נסיעות (קשה להם במיוחד עם שינוי מיקום והרגלים) ולכן הם עלולים להגיב באופן קיצוני – הקאות, חרדות, עשיית צרכים במנשא, תוקפנות כלפי הבעלים (על ידי שריטות) ועוד.
    מספרת כלבים ניידת חוסכת ולכם את כל אי הנעימות, הכרוכה בנסיעה באוטו ומאפשרת לכם באמצעות מקלחת לכלב ותספורת חדשה, לשמור על חיית המחמד מטופחת ובריאה מתמיד.
  • בטיחות והגנה – מספרת כלבים ניידת מסייעת לכם בהגנה על הכלב מפני חשיפה למחלות וזיהומים, העלולים להיגרם הן  כתוצאה משוטטות בחוץ לאחר סיום הטיפול והן כתוצאה ממגע עם חיות מחמד אחרות
  • מניעת היווצרות עימותים עם חיות מחמד אחרות – תספורת לכלב או לחתול במספרה רגילה כרוכה, כאמור, בהמתנה בתור. החיכוך עם חיות מחמד אחרות עלול לגרום למריבות בלתי ידידותיות, לנשיכות או להעברת קרציות, פרעושים או מיני טפילים אחרים.
  • יחס אישי – במספרת כלבים ניידת חיית המחמד היקרה שלכם מקבלת יחס אישי, חם ואוהב. כידוע, רכישת כבוד, אהדה וסבלנות כלפי חיות המחמד שלכם חיונית הן להענקת חווית טיפול פרודוקטיבית, נעימה ומהנה והן להתמודדות עם התנגדויות, במידת הצורך (לדוגמה – התמודדות עם כלב היסטרי, תוקפן או רגיש).

חשוב שתקפידו לבחור את המספרה הניידת לחיית המחמד שלכם (בדיוק כפי שאתם בוחרים עבורכם את הספר הטוב והמקצועי ביותר עבורכם),על מנת שתוכלו להפיק ממנה את מיטב היתרונות שצוינו לעיל.
מספרת כלבים מקצועית תהייה מספרה שמקפידה על סדר ונקיון, סביבה סטרילית ומקום סגור ומואר שיאפשר לספר לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר. עוד חשוב לבדוק ולבחון את איכות הציוד של הספר- האם הוא משתמש בציוד מתאים ובתכשירים איכותיים, המיועדים לצרכים המשתנים והייחודיים של בעל החיים שלכם שכן יש בעלי חיים הזקוקים לשמפו היפוראלרגני או לטיפול בתכשירים לטיפול בטפילים וכו'.
לבסוף, חשוב לוודא את רמת המקצועיות והנסיון של הספר ושהוא בעל הכשרה מתאימה לטיפול בחבר הפרוותי האהוב שלכם.
אין ספק כי בחירה נכונה ואידיאלית של מספרת כלבים ניידת תשפר את איכות החיים שלכם (ושל חיית המחמד היקרה שלכם) באופן ניכר. 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
דילוג לתוכן